Van Güven Pastanesi

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Pastane faaliyetlerini şekillendiren farklı lezzetlerin öncülüğünü üstlenerek daha kaliteli ürün ve çesitleri sunmak için çalışan Güven Pastanesi 1975 yılında Van’da kurulmuştur. Kurucumuz Nurettin Çezik’in kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla bugün merkezi Van’da olan markamızı, bizler 3. kuşak olarak ülke çapında farklı şehirlerde ve bir çok şubesiyle lezzetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

En yeni teknolojik ekipmanlar ile el lezzetini bir arada buluşturduğumuz, herkese açık görülebilir üretim tesislerimizde baklava ve pastanın yanı sıra birden fazla ürünümüz de ”kaliteli ve taze ürün” anlayışla hazırlanmakta ve siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Sunduğumuz ve üretimini gerçekleştirdiğimiz çesitlerimizle damaklarda daima lezzet deneyimini yaşatan Güven Pastanesi, 1975 yılından bu güne dek olan süre zarfında kuşkusuz en önemli ilkesi ” Kalite ve Hijyen ” olmuştur ve bu ilkemiz doğrultusunda aynı hassasiyet her zaman devam edecektir.

Güven Pastanesi olarak en temel amacımız geniş ürün yelpazemize her geçen gün yeni bir lezzet ekleyerek genişletmek ve ürünlerimizin kalite standartlarını en üst seviyeye cekip siz değerli misafirlerimize en iyisini, en farklısını sunabilmektir.

Van Güven Pastanesi

Bundan dolayı Güven Pastanesi bünyesinde yetişen ve en iyisini, en özelini yapabilmek için emek veren her ustamız, yılın çeşitli zamanlarında açılan farklı illerdeki pastacılık fuarlarına iştirak etmekte, Ankara ve İstanbul gibi metropol şehirlerimiz deki işbirliği içinde olduğumuz kendini bu sektörde kanıtlamış ve isim yapmış firmalarda en az 3 ay gibi belirli bir süre içinde stajyer statüsünde kurs görmekte ve pastacılık alanında bazı önemli markaların düzenlemiş oldukları sertifikalı eğitim seminerlerine katılıp eğitimlerini başarı ile tamamlamaktadırlar.

Bu tür eğitim ve iştirak odaklı faaliyetlerde bulunan ustalarımız edindikleri maharet ve tecrübeleri ile birlikte gün geçtikçe değişen zaman dilimindeki talepler doğrultusunda yeni ve farklı lezzetleride üretime dahil etmekte olup, markamızın en önem verdiği kalite ve taze ürün prensibini kendinden sonra gelecek nesle aktarırken, GÜVEN markasına duyulan saygınlığını da kendilerine miras bırakmaktadır.

Markamız titizlikle hazırlanan vazgeçilmez lezzetlerini farklı noktalardaki misafirlerimize ulaştırarak ve aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunarak önemli bir misyonu yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

100 e yakın çalışanımız ile hızla büyümekte olan Güven Pastanesinin asıl hedefi, hijyenik ortamda üretilen ve kaliteli ürün felsefesi doğrultusunda bizi tercih eden siz değerli misafirlerimize mesafeleri kısaltarak ulaşmaktır.

Saygılarımızla

Van Güven Pastanesi

No any image found. Please check it again or try with another instagram account.