Van Güven Pastanesi
Basında Biz

Van’a ‘Güven’ geldi

Kendi sektöründe oldukça güvenilir isim olan “Güven Pastanesi” Van’da kaldığı yerden hizmet vermeye başladı.

Kendi sektöründe, Van’ın ilk pastanelerinden biri olan Güven Pastanesi, çok uzun yıllar boyunca şehir parkının yanında, hizmet verdiği kamuoyu tarafından iyi bilinmekte. Van’da meydana gelen iki yıkıcı deprem sonrası, iş yerinin zarar görmesi üzerine Bilecik’te Pastane sektörünü yürüten Güven Pastanesi, geçtiğimiz günlerde, Aydın Perihan AVM’nin giriş katında, son teknoloji ile donatılmış şekilde, tekrardan Güven Pastanesi ismiyle, Vanlıların hizmetine açıldı. Bilecik’te şubesi bulunan Güven Pastanesi, merkez şubesini Van’da açması vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.

Pastane sektöründe çok önemli bir yere sahip olan Güven Pastanesi yetkilileri, deneyimli personel ve iş tecrübesi ile Van’da yaşayan vatandaşlara, pasta ve tatlı çeşitlerinin lezzetini tattırmanın mutluluğunu yaşayacaklarını belirttiler.

Kurumsal Kimliğe sahip Güven Pastanesi yetkilileri; “İnsanın kendi memleketinde, kendi dostlarına, hizmet etmenin hazının çok farkı olduğunu söyleyebiliriz. Bu memleket bize çok şey verdi. Pastane mesleği, bizlere atadan babadan gelen bir meslek sektörü. Bu meslekten vaz geçmemiz mümkün değil.

Güven ismi, her zaman her yerde, marka olmuş kurumsal bir kimliğe sahip. Biz kardeşlerde, bu isme layık olmak için, elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Bu gün Aydınperihan AVM’nin Cadde kısmına bakan tarafta, iş yerimizi açtık. İş yerimizde yaklaşık 10 gencimiz istihdam etmiş olacak. İş yerimizin açılışında, bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, çok teşekkür ediyoruz.

Güven Pastanesi olarak, en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri halkımıza sunmaya çalışacağız. Bize Güvenen, bize destek olan, her zaman desteklerini yanımızda gördüğümüz, tüm dostlarımıza sonsuz şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunarız” diyerek, Güven Pastanesinin tüm ürünlerini yediden yetmişe herkesin Güvenle tüketebileceğini belirttiler.

Haber: Vanhavadis.com https://www.vanhavadis.com/haber/vana-guven-geldi-h25414.html

Related posts

Van Güven Pastanesi’den Ramazan Bayramı Mesajı

Admin

Güven Pastanesi’nden 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Admin

Güven Pastanesi’nden özel indirimler

Admin

Yorum Yap

Van Güven Pastanesi

No any image found. Please check it again or try with another instagram account.